Cinden ve Şerden Korunma Duası Çok Etkili

Cinden ve Şerden Korunma Duası Çok Etkili

İnsan en şerefli varlıktır ve insan yeryüzünün halifesidir. Cinlerden Korkmayın ve vesveselere kulak aldırmayın. Cinlerin kötüleri insanların düşmanıdır ve kötülerine şeytan denir. Bu Dua çok etkili bir duadır bizzat denenmiştir. Bu dua bir manevi silahtır. Sık sık okunmalı eve girerken, çıkarken, sabah kalktığında, akşam yattığında okunmasını şiddetle tavsiye edilir. Namaz esnasında veya ibadetle meşgul olurken […]

İnsan en şerefli varlıktır ve insan yeryüzünün halifesidir. Cinlerden Korkmayın ve vesveselere kulak aldırmayın. Cinlerin kötüleri insanların düşmanıdır ve kötülerine şeytan denir.

Bu Dua çok etkili bir duadır bizzat denenmiştir. Bu dua bir manevi silahtır. Sık sık okunmalı eve girerken, çıkarken, sabah kalktığında, akşam yattığında okunmasını şiddetle tavsiye edilir. Namaz esnasında veya ibadetle meşgul olurken esnemesi çok olan ibadete başlamadan 3 defa okusun Biiznillah geçer veya azalır. Cinlerin tesiri ile sıkıntıda olan kişi bayan ise bu dua tek başına aşağıdaki verdim formülü kesinlikle okumasın yanında bir erkek, babası veya kocası yanında olsun. Okuyamazsa babası veya kocası okusun. Bu dua sıkıntılı durumdaki kişi yanında okumaya başladı zaman sıkıntı basabilir nefes almada zorluk çekebilir sinirlenebilir pes etmeyin devam edin geçecektir. Sabah namazı ile öyle namazı arasında okunması daha iyi olacak hasta çok yorulmayacaktır.

Belirtileri: Vesvese çok oluyorsa, namaz veya kuran okuduğunda içine bir sıkıntı geliyorsa, Evli isen karının bacaklarında morarmalar ve sende sıkıntı ve vesvese ibadet durumunda oluyorsa ve akşamları artıyorsa, evde bir şeyler kaybolursa vs.

Formül

Bir su bidonuna 400 tane tam, 401 değil kesinlikle 399 da değil tam 400 olmak şartı ile okusun her seferinde suya üflesin sonra o sudan sıkıntıda olan günlük içsin.

Dua

Bismillahirrahmenirrahim
Rabbi inni messeniyeş şeytanü binus
bivve azâb;
Rabbi euzû bike min hemezetiş şeyatın;
Ve euzû bike Rabbi ey yahdurun;
Ve hıfzam min külli Şeytanim marid;

Meali
Rabbim şeytan bana kahredici bir azap
Dokundurdu;
Rabbim şeytanın kışkırtmalarından sana
Sığınırım;
Ve onların benim yanımda bulunmalarından
Sana sığınırım;
Ve itaatten çıkmış her azgın şeytandan koruduk;
Sad:41; Müminüm 97,98; Saffat 7;

 

Cinleri evden kovmak ve maneviyatı kuvvetlendirmek için her gün sesli bir şekilde yastı namazı vaktinde evde “SAD” suresini okuyunuz. Ve buna devam ediniz.

Banyo da ve sofrada sirkeyi eksik etmeyin Cinsi münasebette üstünüzü örtün bu alemde yalnız değiliz. Mekandan Münezzeh olan Allah’tan Utanın ve üstünüzü örtün. Banyo ve Tuvaletleri girerken destur çekin. Lavabolara sıcak su dökerken destur çekin. Eve girerken Selam vererek girin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bot Kontrolü cevabı Rakamla Yazınız *

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim