iPhone 8 Plus, Kullananlar Dikkat

iPhone 8 Plus, Kullananlar Dikkat

Samsung, geçtiğimiz yıl batarya patlamalarından dolayı Note7 faciası yaşamış ve piyasadaki Note7 modellerini geri çağırmak zorunda kalmıştı. Başarılı bir kriz yönetimi uygulayan Güney Koreli devin kaderini şimdi Cupertinolu Appleyaşayabilir. Apple’ın çiçeği burnunda telefonu iPhone 8 Plus, geçtiğimiz günlerde batarya şişme ve bu şişme sonucu kasanın açılma sorunu ile gündeme gelmişti. Bu sorunun nadir olarak ortaya […]

Samsung, geçtiğimiz yıl batarya patlamalarından dolayı Note7 faciası yaşamış ve piyasadaki Note7 modellerini geri çağırmak zorunda kalmıştı. Başarılı bir kriz yönetimi uygulayan Güney Koreli devin kaderini şimdi Cupertinolu Appleyaşayabilir. Apple’ın çiçeği burnunda telefonu iPhone 8 Plus, geçtiğimiz günlerde batarya şişme ve bu şişme sonucu kasanın açılma sorunu ile gündeme gelmişti.

Bu sorunun nadir olarak ortaya çıktığı düşünülüyordu. Ancak üst üste gelen haberler ile iki hafta içerisinde toplamda 5 tane iPhone 8 Plus’ın bataryasının şiştiği ve kasının ayrıldığı ortaya çıktı. Kablosuz şarj teknolojisine 2017yılında daha anca geçebilen Apple’ın, batarya bölümünde bir hata yaptığı düşünülüyor.

Konuyla ilgili Apple’ın ağzını iki haftadır bıçak açmıyor. Ancak aktarılan bilgilere göre bataryası şişen iPhone 8 Plusmodellerinin değişimi Apple tarafından sağlanmış durumda. Bakalım iPhone 8 Plus’ın başına gelen batarya şişmesorunu ilerleyen süreçte artıp, Apple’ın başına dert olacak mı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bot Kontrolü cevabı Rakamla Yazınız *

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim